Milano Fiera Suit Appartaments

  • 55 m²

Apartmán Milano Fiera Suit Appartaments je umístěn ve čtvrti San Siro města Milán a zahrnuje terasu.

Z některých pokojů je výhled na zahradu.

Pokoje jsou také vybaveny kompletní kuchyní.

Apartmán se nachází 2 km od Area Expo di Milano a 7 km od Kostel Santa Maria Delle Grazie. Nacházejí se zde Lo Spuntino a Pizzeria I Cesaroni, kde se podávají pokrmy italské kuchyně, které najdete 8 minut chůze od ubytování. Apartmán je 10 minut chůze od stanice metra Bonola a 100 metrů od stanice autobusů Via Appennini - Via Quarenghi.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Milano Fiera Suit Appartaments
L'Arche Comfort & Relax Horse House
Cena pouze pro mobilní zařízení

L'Arche Comfort & Relax Horse House

8.2
Velmi dobrý 12 recenzí
759 m od ubytování
USD 436 USD 392
za noc
Appartamento Milano Merlata64
Cena pouze pro mobilní zařízení

Appartamento Milano Merlata64

9.6
Skvělý 11 recenzí
1.3 km od ubytování
USD 161 USD 145
za noc
Apartment Aurora Rho Fiera
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartment Aurora Rho Fiera

8.8
Vynikající 9 recenzí
3.3 km od ubytování
USD 200 USD 180
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Obchodní služby

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    V pokojích

    • Zvukotěsné pokoje
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Hasicí přístroje

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:30 do 23:00
    Odhlášení: od 06:00 do 10:00
    Číslo licence015146-CNI-11155,IT015146C28LD8UNEW
    Často kladené otázky
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Milano Fiera Suit Appartaments apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Milano Fiera Suit Appartaments apartmán patří mimo jiné Stadion San Siro, Area Expo di Milano, Kostel Santa Maria Delle Grazie.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Milano Fiera Suit Appartaments?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Milano Fiera Suit Appartaments patří restaurace Lo Spuntino a Pizzeria I Cesaroni, které se nacházejí jen asi 8 minut chůze.
    • Je v apartmán Milano Fiera Suit Appartaments apartmán připojení k internetu?
      Ano, apartmán Milano Fiera Suit Appartaments apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Nabízí toto ubytování typu apartmán pěkný výhled?
      Okna toto ubytování typu apartmán mají výhled na zahradu.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Milano Fiera Suit Appartaments

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít